Background image
Вконтакте
Одноклассники

ПРО НАС

Недалеко від м. Київ, в тихому і затишному куточку міста Коростень, де тягнуться до неба стрункі берези з ялинками та спів птахів наповнює душу радісним відчуттям, розташувався чарівний український ресторан та готель «Колиба». Завітавши до нас, Ви ніби поринете в незабутній світ дитинства, де бабуся частувала смачними стравами.


До ваших послуг просторі зали, до інтер’єру яких органічно вплетені справжні старовинні елементи побуту та культури українського народу, колоритні літні бесідки та літній майданчик для проведення банкетів та урочистих подій. Все це дозволить в повній мірі осягнути неповторну атмосферу традиційної української культури. Тут Ви ніби відвідаєте гостинну українську сім’ю, де завжди раді бачити старих друзів та щиро їх пригостити.


Чарівні дівчата-офіціанти привітно зустрінуть та швидко подадуть на стіл. Шеф-кухарі ресторану Колиба з натхненням та любов’ю приготують та пригостять Вас рум’яними дерунами, українським борщем, вареничками на будь-який смак, які не залишать Вас байдужими. Ой, як багато-багато тут різної смакоти, всього і не перелічити!


А щоб розслабитися від шаленого ритму сучасного життя до ваших послуг гаряченька сауна на дровах із затишною кімнатою відпочинку.


На території ресторану є також готельний комплекс. Готель Колиба стилізований під українські хатинки, які ми пропонуємо для проживання наших гостей.


Переглядаючи наші відео про ресторан-музей «Колиба» влітку та взимку, Ви тільки частково зможете насолодитись цим казковим куточком. А завітавши до нас, Ви назавжди залишите у своїй душі незабутні приємні враження.


Ласкаво запршуємо!